KURUMSAL & E-TİCARET YAZILIMLARI

Admin Kullanıcı: k1@websitehazirla.com
Admin Şifre: 1453ist

PHP, PDO, HTML5, Bootstrap, Javascript teknolojileriyle yüksek performanslı, mobil uyumlu ve güvenlidir. Önyüzde görünen dinamik alanların tümü admin panelinden düzenlenebilir. (Slider, Hizmetler, Haberler, Ekip, Projeler, Sayfalar vb.) İletişim formundan gelen mesajlar Admin panelinde Gelen Kutusuna düşer. Aynı şekilde e-posta takip formu da yönetim paneline bağlıdır. *Statik görsel & metin alanlarının bir kısmı yönetim paneline bağlanmamış olabilir bu alanlar php kodları üzerinden değiştirilebilir. Takıldığınız bir yer olursa bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.


Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

SON EKLENENLER

info@websitehazirla.com

Mail 7x24 Destek

908503031147

Whatsapp 7x24 Destek

0850 303 11 47

Hafta içi 09:00-18:00