Hakkımızda

 

Web Tasarımı, E Ticaret olmak üzere Kurumsal Kimlik, Marka Patent, Promosyon ve Tanıtım, Foroğraf ve Studyo alanlarında hizmetlerine güçlü bir şekilde devam etmektedir.

Websitehazirla.com​ 2005 yılında yazılımweb tasarım, e- ticaret  alanlarında hizmet vermek amacıyla Diyarbakır'da kurulmuştur. Günümüzde Reklam Ajansı olarak hizmet yelpazesini genişletmiş olup, kadrosunu alanında Profesyonel isimlerle desteklemiştir.

Satış sonrası Destek Hizmetlerimizle ön plana çıkma hedefinden ayrılmamış olan firmamız web tasarımı, e-ticaret ve reklam ajansı hizmetlerinde iddalı olmuş ve bu iddasını çalışmalarına yansıtmıştır.   

Genel olarak hizmet alanlarımız başta Web Tasarımı, E Ticaret olmak üzere Kurumsal Kimlik, Marka Patent, Promosyon ve Tanıtım, Foroğraf ve Studyo alanlarında hizmetlerine güçlü bir şekilde devam etmektedir.

500+ aktif müşterimiz ile deneyimimizi sizlere yansıtma özgün ve ekonomik çalışmalarımızla Çözüm Ortağınız olamayı teklif ediyoruz.

 
Vizyonumuz
Websitehazirla.com bilisim alanındaki teknolojik yeniliklerin içinde olmakta ve bu yenilikleri müsterilerinin hizmetine güvenli bir sekilde sunmaktadır.

Müsterilerimizin web tasarım alanında olan ihtiyaçlarını özenle belirleyip, her birine özel en uygun çözümleri üreterek danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize kurumsal yapı içerisinde sistemler üzerinde olusan sorunları en kısa sürede çözerek web site ve e-ticaret alt yapılarına teknik destek ve servis hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz

Websitehazirla.com tüm müsterilerine karşı dürüst çalışmayı, satışta gösterdigi güleryüz ve kolaylığı satış sonrasında da göstermeyi, nitelikli personel çalıstırmayı ve en önemli olan zamanı iyi kullanmayı, taahhütlerini yerine getirmeyi ilke edinmistir.  "gerçek çözümler sunar."

SMS ABONELİK